Peçe Otomotiv

daha fazlası | hakkımızda

Bizler Peçe otomotiv olarak otomotiv sektörünün kalbi konumunda yer alıyoruz. Yılların vermiş olduğu deneyimimiz ve misyonumuz ile her geçen gün büyümeye ve yol almaya devam ediyoruz. Yıllardır bu sektörde hizmet vererek takdir toplamanın haklı gururunu yaşarken, ülkemizi dünya çapında temsil etmek için her geçen gün ürün yelpazemizi genişletip büyüme hedefi içerisine giriyoruz.

Sadece Türkiye de değil tüm dünya da Türk otomotiv sektörleri arasında tercih edilme oranı olarak ilk sıralarda yer almaktan gurur duyuyoruz. Otomobillerinize verdiğiniz önemin farkına vararak, bizlerde kaliteli üretimimiz ve aksesuarlarımız ile sizlerin otomobillerinize verdiğiniz değeri doğru orantıda kat kat artırıyoruz.

Peçe otomotiv olarak; Dünya bazında lider otomotiv ithalatçısı ve distrübütörlüğü olmaktan gurur duymaktayız. Peçe otomotiv bireysel ve kurumsal müşterilerine sağladığı imkanlar ve otomobil aksesuarları yanı sıra, Nissan, Isuzu, Mitsubishi motors, Toyota, Volkswagen, Ford ve OFF Road gibi arabaların satışını aynı zamanda dünya standartlarına uygun aksesuar üretimlerini yapmaktayız.

Tüm bu hizmetleri sunarken, rakip firmalarımıza nazaran fakımızı otomobilinize zarar vermeden, kırmadan, matkap darbeleri bırakmadan, vidalama dahi yapmadan montajını sağlayıp, tecrübeli montaj ekibimiz ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile orijinal aksesuarları hizmetinize

Yenilikler Heyecanlandırır!

Tümünü gör

MOST POPULAR BRANDS:

    View All Popular Brands