Peçe Otomotiv

Üretim

Peçe otomotiv üretim alanında hayal sınırlarının oldukça zorlamış durumda. Nissan, Isuzu, Mitsubishi motors, Toyota, Volkwogen, Ford ve OFF Road tarzında tüm araçların aksesuarlarını özel üzerim ve kendi tasarımımız sayesinde sağlamaktayız.

Üretimde rakip firmalarımız arasında sıyrılmamızın sebebi ise; kaliteli malzeme, tecrübeli ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımız yanı sıra otomobil imajını koruma hedefimiz ile yaptığımız orijinal aksesuarlar diğer aksesuar firmalarına nazaran ayrılmaktayız.

PICK-UP ve SUV tarzında ki otomobil aksesuarları arasında; özel üretim sustalı anahtarlarımız, body kıt set, ön tampon body kıt, arka tampon body kıt, arka tampon yüksek spoiler, yan marşpıyel, yan havalandırma ızgaraları, dudak kıt set ve ön dudak kıt set gibi aksesuarların özel tasarım ve özel üretimlerini yapmaktayız.

Aynı zamanda sadece aksesuar üretimi yapmakla yetinmiyoruz aynı zamanda montajlarını da yapıyoruz. Dikkat çeken bir diğer özelliğimiz, montajı yaparken hiçbir şekilde vidalama, matkap darbeleri, matkap izleri, otomobilinizin kabininde delikler delmeden veya herhangi bir darbe ile montajını yapmıyoruz.

Bizler özel eğitim almış ve özel ürünler sayesinde otomobilinizin sağlığını bozup zarar vermeden, imajını değiştiriyoruz. İthal mal olma özelliğimiz tercih edilme sebeplerimizden bir tanesidir.

Yenilikler Heyecanlandırır!

Tümünü gör